E-BELEDİYE

Akhisar Belediyesi

Zeytin’den Sevgi’ye

AKHİSAR BELEDİYESİ

Engelli Araç Şarj İstasyonları

Engelli Araç Şarj İstasyonları

Akhisar Belediyesi Meclis Üyeleri Gülşah Çorukman ile Caner Yılmaz, Akhisar Bedensel ve Zihinsel Engelliler Derneği’nin (ABZED) talepleri doğrultusunda hayata geçirilen proje ile engelliler, artık ilçenin farklı noktalarına konulan 'Engelli Araç Şarj İstasyonu' sayesinde akülü araçlarını şarj ederek yollarına devam edebiliyor. Kent Konseyi Engelli Meclisi'nin yer tespiti konusunda hayata gçirilen şarj istasyonları ilçenin 4 farklı noktasına konuldu.

Proje 3 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşti.

Şehit Necdi Şentürk – Şehir Parkı içi Şehir Gazinosu yanı, Şehit Teğmen Tahir Ün Caddesi Kaymakamlık Hizmet Binası önü, Reşatbey Mahallesi İlhan Ayverdi Mahalle Konağı içerisinde bulunan Engelliler Biz Kafe önünde birer adet şarj istasyonu kuruldu. Yaklaşık iki saatte tam dolum sağlayan şarj istasyonlarında ayrıca vatandaşların da yararlanabileceği USB girişi ile cep telefonları şarj etme imkanı da sağlanıyor.

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Başkan Yardımcısı Ömer İşçi, Engelli Belediye Meclis Üyeleri Caner Yılmaz ve Gülşah Çorukman, Akhisar Bedensel ve Zihinsel Engelliler Derneği (ABZED) Başkanı Cem Bayrak ile birlikte şarj istasyonlarının teslimlerini gerçekleştirdi.

FOTOĞRAF GALERİSİ

İlan Servisi

Akhisar ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için ilan servisimize abone olabilirsiniz.

ABONE OL

İlan Servisi

Akhisar ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için ilan servisimize abone olabilirsiniz.

Haberdar olmak istediğiniz bölümleri seçiniz