E-BELEDİYE

Akhisar Belediyesi

Zeytin’den Sevgi’ye

AKHİSAR BELEDİYESİ

Köfteci Ramiz’in Ortaklarından Bircan Taşkınlar Tecrübelerini Paylaştı

11.01.2013

Köfteci Ramiz’in Ortaklarından Bircan Taşkınlar Tecrübelerini Paylaştı

Köfteci Ramiz’in Ortaklarından Bircan Taşkınlar Tecrübelerini Paylaştı

Akhisar Belediyesi, Genç İş Adamları Derneği ve Akhisar Sanayici İş Adamları Derneği tarafından 3 yıldan buyana sürdürülen Tecrübe Paylaşım Programının Ocak ayı konuğu, Bircan Taşkınlar oldu.

Türkiye’de Akhisar köftesini tanıtan ve 25 ilde 119 şubesi bulunan Köfteci Ramiz’in ortaklarından Bircan Taşkınlar, Akhisar Belediyesi Meclis Salonunda tecrübelerini paylaştı. 1949 doğumlu olan Taşkınlar, Altıeylül İlkokulu, Ali Şefik Ortaokulu ve Akhisar Lisesinden mezun olduğunu belirtti. Yüksek öğrenimini ise İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünü bitirdiğini dile getiren Taşkınlar, babası sayesinde hayatı boyunca hep kendisinden yaşça büyük arkadaşları ile aynı ortamlarda bulunduğunu belirtti.

Marka olmanın İstanbul’dan geçtiğini belirten iş adamı Bircan Taşkınlar, iş hayatından kısa kesitler verdi. Taşkınlar iş hayatında şu önerileri verdi; “iş hayatınızda arkadaşlarınıza ve dostlarınıza iltifatı esirgemeyin, bir defada yapılması zor işleri küçük parçalara ayırın. Faydalı, güzel ve neşe dolu olmayan her şeyden uzak durmaya çalışın” dedi.

Moderatörlüğünü İl Genel Meclis Üyesi Kefayettin Öz’ün sunduğu Tecrübe Paylaşım Programının ardından, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Genç İş Adamları Derneği Başkanı Yılmaz Çatalcalı ve Akhisar Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Sait Yalçın, günün anısına konuk Bircan Taşkınlar’a paket ve çiçek takdim etti.