E-BELEDİYE

Akhisar Belediyesi

Zeytin’den Sevgi’ye

AKHİSAR BELEDİYESİ

Akhisarlı İş Adamı Mehmet Keskinoğlu Tecrübelerini Paylaştı

14.12.2012

Akhisarlı İş Adamı Mehmet Keskinoğlu Tecrübelerini Paylaştı

Akhisarlı İş Adamı Mehmet Keskinoğlu Tecrübelerini Paylaştı

Akhisar Belediyesi, Akhisar Genç İş Adamları Derneği (AKGİAD), Akhisar Sanayici İş Adamları Derneği (AKİSAD) tarafından ortaklaşa düzenlenen “Akhisar Tecrübelerini Paylaşıyor” programının üçüncü sezonun ilk konuğu Keskinoğlu Şirketler Grubu yönetim kurulu üyesi Mehmet Keskinoğlu oldu.

Manisa İlk Genel Meclis Üyesi ve Veteriner Kefayettin Öz moderatörlüğünde, Akhisar Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen program yaklaşık 2 saat sürdü. İlk olarak hayat hikayesinde kısa kesitler sunan Mehmet Keskinoğlu, babası İsmail Keskinoğlu’nun şirketleşme süreci hakkında bilgiler verdi. Akhisarlı genç iş adamlarına yönelik hayatında yaşadığı bir çok kesitten örnek ve tavsiyelerde bulunan Keskinoğlu, ortaklık yapmanın çok zor olduğuna dikkat çekerek, aile şirketlerinde ise mutlaka profesyonelleşmeye gidilmesi gerekliliğini savundu.

Akhisar’da çalışmaktan ve Akhisar’ yatırım yapmaktan büyük gurur duyduklarını dile getiren Keskinoğlu, bir çok teklif gelmesine karşın yine yatırımları Akhisar’a yaptıklarını belirtti. Akhisar’da ortak çalışma ruhunun olmadığını belirten Keskinoğlu, bu konuda Akhisar’dan umutlu olmadığını dile getirerek özellikle Akhisar Belediye Hizmet Binası ve Gölet alanının çok iyi bir yatırım olduğuna dikkat çekti.

ARGE’nin de önemine değinen Keskinoğlu, şirket bünyesinde bir çok işte ARGE’ye yatırım yapmadıkları için büyümede zorluk yaşadıklarını dile getirdi.

Program sonunda Akhisar Kaymakamı Kamil Köten, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer İşçi, AKGİAD Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Çatalcalı, AKİSAD Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sait Yalçın tecrübelerini paylaşan Mehmet Keskinoğlu’na günün anlamına bir plaket takdim etti.


 

İLGİLİ DOSYALAR