E-BELEDİYE

Akhisar Belediyesi

Zeytin’den Sevgi’ye

AKHİSAR BELEDİYESİ

Satır Mustafa ve Taksi Zeki Futsal turnuvasında heyecan tavan yaptı

18.04.2017

Satır Mustafa ve Taksi Zeki Futsal turnuvasında heyecan tavan yaptı

Akhisar Belediyesi ile Akhisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği Satır Mustafa ve Taksi Zeki 2. Futsal Turnuvasında 4. hafta başladı. Turnuvanın 16. gün maçları dün akşam Akhisar Fevzi Keskinoğlu Anadolu Lisesi Spor Salonunda yapıldı.

Turnuvanın 16.gününde Fevzi Keskinoğlu Anadolu Lisesi Spor Salonunda ilk müsabaka saat 19.00’da F grubunda mücadele veren Aliya İzzetbegoviç ile Celal Bayar Üniversitesi arasında oynanacaktır anca CBÜ sahaya çıkmayınca Aliya İzzetbegoviç sahadan 3-0 galip ayrılan taraf oldu. Günün ikinci maçı saat 20.00’de G grubunda Emniyet Müdürlüğü ile 100.yıl Uygulama Merkezi arasında oynandı ve Emniyet rakibini gol yağmuruna tuttu 17-2 yendi. Günün son maçında saat 21.00’de H grubunda Selçikli İlkokulu ile Denizbank arasında oynandı ve Denizbank rakibini 8-6 yendi.

Bir üst tura çıkan 6 takım belli oldu

4 haftalık periyot sonunda A grubundan İtfaiye Amirliği, B grubundan Dağdere İlkokulu, C grubunda Misak-ı Milli Okulu takımı, D grubunda Hastane1, E grubundan Cezaevi, G grubundan ise Emniyet Müdürlüğü takımları bir üst tura çıkarken F ve H grubunun lideri ise bu akşam yapılacak müsabakalar ardından belli olacağı bildirildi.

FOTOĞRAF GALERİSİ