BELEDİYEMİZ

http://www.akhisar.bel.tr/ZINDE-BIR-YASAM-A-ADIM-ADIM_c_1_d_48.htm

 
 

Mesir ve Dayanışma Derneği Başkan Hızlı’yı Ziyaret Etti

Genel merkezi Ankara\'da bulunan Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği Başkanı Recep Gezinti ve yönetim kurulu üyeleri, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.
 
Ziyarette yönetim kurulu üyeleri İlhan Gürer, Mehmet Şimşek, Nedim Hepşen ve Ahmet Gökkaya yer aldı. Ziyaretle ilgili bilgi veren Gezinti, nezaket ziyaretinde bulunduklarını, Nisan ayında Ankara'da planlanan Ege İlleri 4. Tanıtım ve Kültür Etkinlikleri kapsamındaki fuar ile ilgili görüş almak, çalışmaları hakkında bilgi vermek ve 1991 yılında kurulan Derneklerinin 20. yılı anısına yaptırdıkları plaketi sunmak istediklerini belirtti. Başkan Gezinti, Nisan ayında planlanan Fuar hakkında, "Ege Bölgesinde bulunan 8 İlin (Afyon, Aydın, Denizli, Kütahya, İzmir, Manisa, Muğla, Uşak) Ankara'daki derneklerinin bir araya gelerek, Ege illeri arasındaki birlik beraberliği sağlamak, Ege'nin Türkiye'miz açısından önemini göstermek amacıyla oluşturulan Egem Platformu; Bu yıl planladığı, Ege İlleri dördüncü Tanıtım ve Kültür Etkinlikleri kapsamındaki Fuarı 14 Nisan - 18 Nisan 2011 tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirecektir. Fuarın açılışı 14 Nisan 2011 günü saat 12.00'de yapılacaktır. Ege illerinin tanıtımına yönelik geleneksel hale gelen söz konusu fuarı geçen yıl yaklaşık 30 bin kişi ziyaret etti. Önceki yıllarda olduğu gibi yine Manisa'mızın en iyi şekilde tanıtılması asıl hedefimizdir" dedi.

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı ise ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, Manisa ve Akhisar’ın en iyi şekilde tanıtılması için desteğe hazır olduklarını söyledi. Başkan Gezinti konuşmaların ardından Derneğin kuruluşunun 20. yılı anısına yaptırdıkları plaketi Başkan Hızlı’ya sundu.
  Haberi Paylaş:[Dosyayı İndir]

Akhisar Belediyesi Online İşlemler

Akhisar Belediyesi İlan Panosu

Belediyemiz Hizmetler Başkanımız İlçe Hakkında
Yetki ve Görevler

Personel

Belediye Meclisi

Stratejik Plan

Yayın ve Dökümanlar

Eski Başkanlar

Meclis Kararları

İletişim

İmar

Sağlık & Veteriner Hiz.

Cenaze Hizmetleri

Zabıta

Temizlik Hizmetleri

Başkanın Mesajı

Başkanın Özgeçmişi

Fotoğrafları

Genel Tanıtım

Tarihçe

Ulaşım

Önemli Telefonlar

Nöbetçi Eczaneler

Akhisar Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü ©2016                                                                                                           akbel@akhisar.bel.tr  

Web Tasarım
Web Programlama